KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 14299056
nr 1429 9056
Fotografi
Henrik Korpi, "S F Milkbar". Signerad, daterad 2014, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:16:05
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr